Sinds het huidige seizoen (’19-’20) werken we met een aantal teams samen met Lochuizen. Deze samenwerking willen we gaan vieren, maar niet alléén met de samenwerkende teams! Wij willen graag alle jeugdleden betrekken, want wie weet voetbal jij ook ooit samen met VV Lochuizen!

Daarom zijn alle jeugdspelers van zowel VV Rietmolen als VV Lochuizen welkom op zaterdag 19 oktober bij de DAR. De inloop start om 13.00 uur, en vanaf 13.30 uur begint het programma. We zullen onder andere een mooie teamfoto maken, maar ook is er tijd om elkaar wat beter te leren kennen tijdens een activiteit. En laat deze activiteit nou iets zijn waar we goed in zijn… namelijk een toernooitje voetballen!

We zien jullie heel graag op zaterdag 19 oktober om 13.00 uur bij de DAR!

 

Uitnodiging jeugdleden 19 oktober 2019